Dovolená u moře levně a kvalitně

Léto tu bude co nevidět a nastane čas plný slunných poznávacích zájezdů v zahraničí. Stejně jako kdy předtím, i letos se do popředí zájmu většiny cestovatelů dostane Černá Hora letecky a jiné exotické destinace, na nichž se můžete ocitnout po několika hodinách letu.

České turisty stále více lákají právě blízká zahraniční místa, protože nemusí absolvovat jakékoliv zdlouhavé přesouvání a přesto si dopřejí odpovídající exotiky. Plánovat letní dovolenou však nemusíte sami. Příjemné ceny jsou připraveny jak pro důchodce, tak pro malé děti.

Bulharsko nebo Mar Menor

Jestliže vás to již nyní táhne spíše do Bulharska, máme pro vás jeden praktický tip. Zvolit totiž lze moderní a luxusní hotely s několika hvězdičkami, v rámci nichž pořádně ušetříte. Je to dovolená Bulharsko dítě zdarma, u níž se vám toho dostane ještě daleko více.

  • Strava all-inclusive
  • Bohatý výběr fakultativních výletů
  • Zábavní program na hotelu

Pokud vyhledáváte spíše prosluněné pláže plné písku a skutečné tropy u průzračného moře, padne volba pravděpodobně na Španělsko. V jeho podání to může být Mar Menor pro seniory. Lákavá cenová nabídka pro občany nad 55 let věku, pro něž je připraveno velice vhodné a prvotřídní zázemí.

Ať už se však rozhodnete pro cokoliv, vždy lpěte na nízké a zajímavé ceně.

Objednejte zájezd s předstihem a ušetřete

Chcete-li, aby se dovolená u moře levně stala opravdovou skutečností, potom neváhejte a navštivte internetový portál Najitdovolenou.cz, kde se to poutavými destinacemi jen hemží. Naplánujte si relaxační nebo poznávací cestu do Egypta, Turecka či do Itálie. Využijte prodloužených cest u moře, kde načerpáte dostatek sil.

K dispozici je vám nabídka více, jak 300 cestovních kanceláří na jednom jediném místě, proto neotálejte, pohodlně se usaďte a směle vybírejte.

This entry was posted in cestování, Španělsko and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.