Dovolená v Egyptě

Když se řekne dovolená v Egyptě, představíme si jízdu na velbloudech, pyramidy, pláže a azurovou vodní hladinu. Ale ono je tu toho ještě mnohem více! Nechte se pozvat do malebných zákoutí této krásné země a cestujte za sluncem!

Takové nabídky totiž jen tak někde nenajdete, dovolená se zajímavou slevou a navíc v takto exotické lokalitě, to se jednoduše nedá odmítnout, nebo snad ano?
Ale kam se konkrétně vydat? Ono je docela těžké si vybrat v záplavě jedinečných lokalit, ale co třeba taková Hurghada? Padesátitisícové městečko vyniká takřka dokonalou infrastrukturou pro turisty, během mžiku se dostanete přesně tam, kam zrovna chcete. A klidně si můžete na odpoledne zajet do Karnaku nebo k pyramidám v Gíze, zase tak daleko to odtud není! Vychutnejte si každý den v Egyptě, je to přeci jen dovolená, na kterou se nikdy v životě nezapomíná.
Další tip? Tak třeba Marsa Alam! Toto malé letovisko je ideální pro všechny turisty, kteří nesnášejí spěch, fronty a pláže zalité milionem lidí a vychutnají si spíše klid a pohodu v poněkud komornější atmosféře. Rudé moře je opravdu na dohled, tak se nechte unášet vlnami nebo se zkuste potopit pod hladinu, existuje tu spoustu možností kurzů potápění. Divoká příroda, romantické pobřeží a zátoky plné azurově modré vody, když k tomu připočteme ještě hotely, které připomínají spíše luxusní paláce z arabských pohádek, rozhodně je jasné, že jsme si vybrali opravdu dobře. A navíc, je tu celkem stabilní počasí po celý rok, vyrazit do této lokality tedy můžete naprosto kdykoliv, kdy se Vám zasteskne po létě, teplu a slunci!
Egypt je prostě Egypt, radost, pohoda a přívětiví lidé všude kolem! Ochutnejte i Vy tamní atmosféru a uvidíte, že za rok už se Vám nebude chtít nikam jinam.

This entry was posted in cestování, Egypt and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.