ERGO přichází s nabídkou výhodného cestovního pojištění!

Pokud se v blízké době chystáte vyrazit za hranice České republiky, neměla by vaší pozornosti uniknout nabídka cestovního pojištění od pojišťovny ERGO. Aktuálně nabízí cestovní pojištění za atraktivní ceny s výhodnými podmínkami.

S ERGO pojišťovnou máte jistotu

ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která patří k největším pojišťovacím skupinám v Evropě. Založena byla v roce 1994 a od té doby se snaží naplnit jeden hlavní cíl – nabídnout klientům pojištění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat a bude dostupné za přiměřenou cenu.

Právě cestovní pojištění od pojišťovny ERGO je důkazem, že se pojišťovně naplňování cíle daří. Pojištění na cesty nabízí v několika různých tarifech. Pokud se chcete jet ohřát k moři, jistě vás potěší, že u ERGO pojišťovny získáte za běžnou cenu pojištění v EU i pojištění do exotických zemí jako je Egypt, Maroko, Tunis či Kypr.

Tím to ale nekončí. Esem v rukávu jsou tarify pro cestovní pojištění, ze kterých je možné vybírat. Cenově i podmínkami je velmi výhodný tarif E-TripALL. Je možné ho sjednat pro cesty v rámci EU i mimo ni. Tento tarif nabízí komplexní ochranu – obsahuje i pojištění odpovědnosti, zavazadel či úrazu.

Při cestě po Evropě nabízí ERGO velkorysé léčebné výlohy, a to až ve výši 5 000 000 Kč, pojištění zavazadel do výše 30 000 Kč a pojištění odpovědnosti (dojde-li ke škodě na zdraví) ve výši 2 000 000 Kč.

cestovni-informace.cz_online_ergo_cz_02

Platné i od druhého dne

Pojištění si u ERGO můžete sjednat jednoduše online. Stačí vyplnit základní údaje o vaší cestě, vás a odeslat formulář. Poté vám přijde potvrzení, smlouva a výzva k platbě. Budete-li platit online, vaše pojištění bude platné ihned po přijetí platby.

Pro bližší informace o podmínkách pojištění u ERGO si přečtěte tyto časté dotazy k cestovnímu pojištění.

Nejste si jisti, zda pojištění uzavřete? Přečtěte si tento článek – názorně ukazuje, jak se bez pojištění nevyplácí jezdit za hranice ČR.

This entry was posted in Cestovní pojištění and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.