V Praze není třeba za komfort draze platit

Nebyli by to čeští podnikatelé, kdyby se na každém turistovi nesnažili vytěžit co nejvíce. Markantně se jejich snaha odráží na ceně ubytování. Pokud míříte do Prahy a hledáte slušný hotel na dobrém místě, musí se vám při prvotním pohledu na ceníky udělat trochu mdlo. Pokud se ale podíváte podruhé, zjistíte, že se i v Praze najdou výjimky v podobě hotelů, které nabízí komfort i výhodu blízkosti centra města za přiměřenou cenu.

Jen 15 minut pěší chůze od centra Prahy

Mezi velmi kvalitní a současně levné hotely v Praze patří 4* Belvedere Hotel Praha. Těší se oblibě u tuzemských cestovatelů, kteří míří do Prahy za prací i poznáním, i u turistů zahraničních. Hotel je oblíben pro jeho strategickou polohu. Nachází se na Letné – Praha 7. Z místa je to pouhých 15 minut chůze do centra města. Díky blízkosti stanice metra Vltavská se hotel stává strategickým výchozím bodem pro poznávání Prahy.

Levné a přitom luxusní ubytování

Hotel Belvedere Praha má 151 pokojů. Některé z nich jsou speciálně upraveny pro handicapované osoby. Zajímavostí je, že všechny pokoje mají antialergické matrace. Potěší, že v celém hotelu je možné zdarma využívat internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi. Hotel má nově zrekonstruovaný Lobby bar, kde je možné si odpočinout po náročném dni. K hotelu patří i japonská restaurace a sushi bar Sasori, kde si vychutnáte speciality této chuťově výjimečné kuchyně.

Jedinou mírnou nevýhodou je parkování. Hotel má zpoplatněnou podzemní garáž s dost omezenou kapacitou. Pokud se pro hotel rozhodnete, uděláte lépe, pokud si parkovací místo zamluvíte dopředu. Jestliže budete v Praze parkovat i mimo hotelovou garáž, měli byste vědět, že v Praze existují různé parkovací zóny a za špatné parkování můžete inkasovat pěkně tučnou pokutu. Více v článku zde.

Kolik za noc v hotelu zaplatíte? Podívejte se, jak výhodná cena za ubytování v Praze i pro vás může být.

This entry was posted in cestování, Ubytování Praha and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.